قوانین و شرایط

 

قوانین و شرایط

 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

قوانین و شرایط سایت

کاربر گرامی، شما در حال مطالعه ی قوانین و شرایط استفاده از خدمات و برنامه‌‏های نِمُوی هستید، توجه داشته باشید که ورود شما به وب‏‌سایت نِمُوی هنگام استفاده از صفحه کاربری و سایر خدمات ارائه شده توسط نِمُوی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از آن ها می باشد.

لطفاً برای آگاهی و استفاده بهینه از نِمُوی ، آن ها را به دقت مطالعه فرمایید؛

فعالیت نِمُوی منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و کاربر نِمُوی جهت بهره مندی از آن ها موظف به رعایت آن می باشد.

به منظور حفظ حقوق شما در صورت تغییرات احتمالی در قوانین و شرایط اعلامی در آینده، نِمُوی آن ها را در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می کند . اما بررسی آن بعهده شما خواهد بود ، لذا استفاده مستمر شما از خدمات نِمُوی و ادامه دادن به آن به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد.

مشتریان ما کاربرانی هستند که اطلاعات شخصی خود را در فرم ثبت نام وارد ، و اقدام به استفاده از خدمات نِمُوی کرده اند.

محصولات ارائه شده در نِمُوی از اشخاص معتبر رسمی و قانونی مطابق مدارک ارائه شده آن ها می باشد و شامل؛

تولیدات قابل عرضه و قانونی نِمُوی یا محصولات خریداری شده توسط نموی یا تولیدکنندگان و توزیع کنندگان حقیقی یا حقوقی که مطابق قانون که باتوجه به قراردادشان با نِمُوی همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند.

نِمُوی از تجربیات اساتید و دانشجویان دانشگاه و همچنین صنعتگران و اشخاص متخصص بهره می برد ،لذا با توجه به ایجاد درخواست سفارش توسط شما در صورت امکان نسبت به بررسی آن جهت عقد قرارداد همکاری یا یاری شما اقدام میکند.

- شرایط و قوانین استفاده از خدمات نِمُوی بصورت جداگانه در زمان ثبت سفارش و مسئولیت‌های مربوطه نسبت به هر خدمت و همچنین خدمات پس از فروش محصول در توضیحات هر محصول، درج شده و خرید و استفاده از آن ها به منزله ی آگاهی کامل نسبت به قوانین و شرایط آن می باشد.

مشتریان ما می توانند تنها یک درخواست سفارش را بطور پس پرداخت ثبت و هزینه ی کارشناسی آن را بعدا بپردازند،البته در صورت تایید سفارش مجددا می توانند درخواست دیگری را بصورت پس پرداخت داشته باشند ، این هزینه بصورت بدهکاری در کیف پول مشتری ثبت و در زمان های بعدی از حساب وی کسر و اطلاع رسانی خواهد شد.

-مکاتبات نسبت به درخواست سفارش از طریق حساب کاربری انجام خواهد شد.

-نِمُوی به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت و درخواست سفارش و خرید را می‌‏دهد.

- فاکتور محصولاتی که توسط مشتریان در سایت خریداری شده، در صورت درخواست خریدار ارسال می‌شود.

لازم به ذکر است،تعهد نِمُوی به جهت حفظ محیط زیست استفاده نکردن از کاغذ، خریداران محترم تنها در زمان خرید و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.ضمنا در صورتی که مشتری نیازمند فاکتور خرید به نام شخص حقوقی باشد در پیام ارسالی خود میبایست این نکته را همراه با مشخصات شخصیت حقوقی (نام،آدرس،شماره تماس،شماره ثبت و شناسه ملی) مورد نظر ذکر نماید تا در فاکتور خرید درج شود.

-زمان ارسال کالاها در توضیحات آن قید شده است ، در غیر اینصورت خریدهایی که تا ساعت 15 هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل بعداز 1 روز کاری ، ارسال خواهند شد.

-نِمُوی همواره در ارسال و تحویل کلیه خرید‏های انجام شده و به روزآوری تمامی سفارشات ثبت شده و همچنین توضیحات ارائه شده نسبت به آن ها نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و اطلاعات یا در صورتی که موجودی محصولی در نِمُوی به پایان یا زمان و مبلغ حد نصاب سفارشی به اتمام برسد ، حتی پس از اقدام مشتری به خرید یا ثبت سفارش، حق کنسل کردن آن خرید یا سفارش و برگرداتدن وجه به کیف پول مشتری برای نِمُوی محفوظ است و در صورت نیاز مشتری می‏‌تواند به جای محصول یا سفارش مورد حمایت ، محصول یا ثبت سفارش دیگری را جایگزین کند و یا از طریق دکمه تسویه نسبت به باز پس گیری وجه خود اقدام نماید. دراین موارد نِمُوی در اسرع وقت ؛ حداکثر ظرف مدت 72 ساعت کاری ، وجه را به حساب اعلامی مشتری عودت میدهد و مشتری با ورود به سایت نِمُوی می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

اطلاعات ارتباطی که مشتری بعنوان مشخصات خود ثبت می‌کند، بصورت رسمی و مورد تایید مشتری است و مسئولیت ورود صحیح اطلاعات و پیامد های آن به عهده مشتری میباشد و به نِمُوی اجازه برقراری ارتباط از طریق آنها را می دهد.

تنها پل ارتباطی جهت اطلاع‌رسانی های رسمی و پاسخ به پرسش ها ، مربوط به سیستم پرسش و پاسخ در حساب کاربری مشتری می باشد، ضمناً تنها شماره‌‌ ای که نِمُوی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند"500020304395 " می باشد.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان نِمُوی ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام نِمُوی محسوب می شود و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی، آن را به Info@Nemovi.ir اطلاع دهید.

 

رعایت حریم شخصی

نِمُوی اطلاعات منحصر بفرد مشتریان را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد.

نِمُوی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

نِمُوی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت نِمُوی ، شما رضایت خود را از این موضوع نشان می‏‌دهید.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات نِمُوی ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. نِمُوی محصولات و سفارشات مناسب افراد زیر 18 سال را به فروش و انجام می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏بایست با اطلاع والدین یا قیم قانونی، به استفاده خدمات نِمُوی اقدام کنند.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.Nemovi.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت نِمُوی هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از , www.Nemovi.ir www.Nemovi.com و همچنین، هیچ گونه شناسه ی کاربری در شبکه های اجتماعی ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

 

ثبت سفارش و ارسال خرید

- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه خرید های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

- کاربران باید هنگام خرید کالای مورد نظر خود، فرم خرید را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها می باشد.

- لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند.

-هزینه ارسال بسته های پستی بصورت تخمینی می باشد و ما به التفاوت آن مورد محاسبه و به حساب مشتری منظور خواهد شد. هزینه‏‌های بسته‌بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط خرید ، اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود.

مالیات بر ارزش افزوده نسبت به خرید مشتری محاسبه و دریافت خواهد شد.

-نِمُوی با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاهایی که نیاز به تست دارند(مطابق اطلاعات اعلام شده در توضیحات)، تا 7 روز پس از تحویل، دارای فرصت تست باشنددر صورت وجود نقص یا کارکرد نامناسب عودت میگیرد. لازم به ذکر است که سایر محصولات مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.

همچنین عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا درج شده در وب سایت است.

برای استفاده از سرویس تضمین ، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته‌بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

- اطلاعات هر محصول در وب‌سایت نِمُوی، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. همچنین درحال حاضر نِمُوی مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.

نِمُوی نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی خدمات خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است نِمُوی تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط نِمُوی دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

وب ‏‌سایت نِمُوی هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد.

خدمات سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت نِمُوی تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سایت نِمُوی ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به خدمات جمعی و سایر خدمات باشد که برای تسهیل خدمت رسانی به شما ارائه می‏‌شوند.

-کلیه محتویات سایت شامل قانون حق تکثیر می باشد و به سایت نِمُوی تعلق دارد.

نِمُوی در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی یا شعبه ندارد و کلیه سرویس‌‏ها و تراکنش‏‌های مالی از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود.

در صورت مواجه با هرگونه مشکل در امر خرید یا ثبت سفارش یا درخواست سفارش مشتری می تواند با ارسال پیام در قسمت تماس با ما یا ارسال پیام از طریق صفحه کاربری نسبت به رفع آن اقدام نماید.